Chodské slavnosti

 
 


Jazykové verze

ČeskyČesky DeutschDeutsch
EnglishEnglish FrançaisFrançais
ItalianoItaliano EspańolEspańol

Vyhledávání

Novinky

V sekci Novinky e-mailem si můžete zaregistrovat svůj e-mail, pokud chcete dostávat aktuální informace.

Budeme rádi pokud nám do diskuze napíšete svůj názor na současnou podobu Chodských slavností.

{process_module dokument:display_category:0:1}

Diskuzní fórum Názory veřejnosti

Poděkování

Poděkování
Jiřina Blahutová | 14.8.2007 (10:08)
Neděle 12.8.2007 večer – sedíme na kávě na domažlickém náměstí. Na místě, které je najednou ztichlé, uklizené, klidné, jako by odpočívalo po 2 náročných dnech. Po dvou tradičních dnech Chodských slavností, kdy se po náměstí valí tisíce lidí. Nakupování, klobásy, pivo, medovina, řemesla k pokoukání, poklábosení se známými, … - prostě jarmark.
Kdo ale chce prožít Chodské slavnosti naplno, ví, že hlavní místa jsou podia u brány a pod Chodským hradem či letní kino. Právě tady se v plné kráse i letos představili (zpěvem, muzikou, kroji, povídačkami, …) ti všichni, kteří se za slovo chodský folklor nestydí, ale naopak – živě pokračují v téhle tradici. A tak je super vidět i slyšet malé zpěváčky i letité Chody, ale třeba i řiditele Chodského muzea Pepíka Nejdla či ředitele MKS (hlavní duši celých Chodských slavností) Kamila Jindřicha, jak s ostatními tancujou a juchají (zdánlivě bezstarostně!)
Bez starosti to určitě nebylo – ale vyplatila se všechna ta námaha a organizování! Úroveň vystoupení byla vysoká, nálada na nich srdečná a pohodová, hosté zajímaví a ani počasí letos nezklamalo. Vše navíc zdarma – což ocenila spousta lidí (50 Kč do „letňáku“ je maličkost). Takže celému organizačnímu kolektivu patří veliké poděkování ! Poděkování za poctivě odvedenou práci a atmosféru Chodských slavností. Díky !!!
J. Blahutová a kamarádi, kteří mají stejný názor, Domažlice

Zpět na přehled diskuzních fór | Zpět na přehled témat