Chodské slavnosti

 
 


Jazykové verze

ČeskyČesky DeutschDeutsch
EnglishEnglish FrançaisFrançais
ItalianoItaliano EspańolEspańol

Vyhledávání

Novinky

V sekci Novinky e-mailem si můžete zaregistrovat svůj e-mail, pokud chcete dostávat aktuální informace.

Budeme rádi pokud nám do diskuze napíšete svůj názor na současnou podobu Chodských slavností.

{process_module dokument:display_category:0:1}

Diskuzní fórum Názory veřejnosti

PODEKOVANI

PODEKOVANI
PATIK JANECH BRATISLAVA SR | 21.7.2009 (10:20)
JIZ PO 17 KRAT SE TOTO LETO CHYSTAM NA CHODZKE SLAVNOSTI DO DOMAZLIC A JEZDIM KUVAM KAZDEJ ROK A CITIM SE UVAS MOC DOBRE V DOMAZLICICH MAM BABICKU A DEDA TAKZE TAKOVA NORMALNI DOVOLENA A MILUJI TU SLAVNOSTNI ATFOSMERU LEBO KEDE JE MOC LIDI TAM JE AJ DOBRA ZABAVA A CHCI PODOTKNOUT ZE MATE KAZDEJ ROK DOBREJ PROGRAM A VZDYCKY JSI ODECHNU A MATE TAM MILY LIDE VZDYCKY JSEM SI DONESL PRIJEMNI ZAZITKY A DOBORU NALADU OD VAS Z DOMAZLIC UZ O DVA TYDNY SE KUVAM CHYSTAM HURAAA DO DOMAZLIC TO JE MUJE NAZOR A RADOST DEKUJI PREJU HEZKEJ DEN VESEM DOBRYM LIDEM KTRY ZIJI V DOMAZLICICH NASCHLEDANOU U VAVZINECKEJ POUTI)!!! S POZDRAVEM PATRIK Z BRATISALVY SR
Re: PODEKOVANI
Jarmila Andrlová - Děčín | 13.2.2010 (14:01)
I Já - respektive my s manželem chceme vyjádřit poděkování všem účastníků Chodských slavností a organizáátorům. Od r. 2006 k Vám jezdíme až ze severu čech. Není nám málo a tak si děláme takovou kratší dovolenou. Opět se letos chystáme, proto jsem hledala na internetu, kdy chodské slavnou jsou, abychom si mohli zařídite volno /jsem hlídající babička -vyzvedáváme vnuka ze školky/ a školka má taky tradičně celý srpen zavřeno/.
Manžel totiž v Domažlicích sloužil, takže nás k Domžlicůům váží vzpomínky na mládí.
Takže díky na tu nádheru a ukázku toho, že je ještě hodně mladých , kterým se !decjpvla! ůébé-
Orgaizátorůmů patří díky, - není to maličkost dát dohromady a hlavně zajistit finančně.

Mám k tomu soukromý dotaz. Jestlipak se pan president taky plácnul přes kapsu co by sponzor nějaké části, když říkal, že má na chodsku příbuzné. Myslím si, že Chodské slavnosti patří mezi ty prestižní akce - nejen domažlicka. Ale to by bylo dlouhá úvaha. Tak ještě jednou díky.
S pozdravem a na shledání - Andrlová Jarmila - Děčín
Re: Re: PODEKOVANI
Josef | 12.8.2010 (09:02)
Vážená vše je o bisnisu, pan president lže a páni radní Domažlic rovněž. Chodské slavnosti dle oponentů vymysleli komunisté, ale Domažlice napatří do Chodska. DomaŽLICE BYLA, JSOU KRÁLOVSKÉ MĚSTO. pROSÍM PŘEČTĚTE SI nezkreslené DĚJINY.
A ještě jedno Vavřinecká pouť.

Zpět na přehled diskuzních fór | Zpět na přehled témat