Chodské slavnosti

 
 

MENU

Jazykové verze

ČeskyČesky DeutschDeutsch
EnglishEnglish FrançaisFrançais
ItalianoItaliano EspańolEspańol

Vyhledávání

Novinky

V sekci Novinky e-mailem si můžete zaregistrovat svůj e-mail, pokud chcete dostávat aktuální informace.

Budeme rádi pokud nám do diskuze napíšete svůj názor na současnou podobu Chodských slavností.

{process_module dokument:display_category:0:1}

Historie / Archiv programů od r. 1955 / Chodské slavnosti 1961

Program

12.-13. SRPNA 1961

12.8.

16:30Zahrajeme, zatančíme, zazpíváme - pořad dětských souborů písní a tanců a sólistů z Postřekova, Klenčí, Domažlic, Horšovského Týna, Přeštic, Třemošné, Karlových Varů a Plzně, DH z Bečova nad Teplou na Sokolišti.
Konferoval: Zdeněk Matouš
Režie: Aleša Balounová a Madla Klementová
18:00Koncert dechové hudby ZV ROH Čs. silnice na náměstí
20:00Veselo je hu nás - pořad západočeských SPT a sólistů z Postřekova, Klenčí, Domažlic, Klatov, Bíliny, Plzně, Horní Břízy, Plané u Mariánských Lázní na Sokolišti.
Konferovali: Marie Pejsarová, Jaromír Horák
Režie: Vladimír Baier, Milan Hranai
20:00Vás chráníme a s vámi se radujeme - pořad souborů LUT PS MV; vystoupili sólisté, dechové hudby a estrádní skupiny PS útvarů na Střelnici.
Režie: kpt.V. Němec, Zdeněk Pták
23:00Domažlické nokturno - náladové hudebně taneční pásmo; vystoupily SPT z Plzně, Klatov, Karlových Varů, Mělníka, Mostu, Domažlic, Horní Břízy, Postřekova, Trenčína a CM z Toužimi u brány.
Režie: J. Horejcová, Zdeněk Bláha
20:00Taneční zábava v místnostech pivovaru, na Sokolišti a v sále OB Domažlice

13.8.

10:00Pro každého něco - estrádní pořad
13:30Průvod krojovaných skupin od Hubrovny na Sokoliště
14:30Zahájení hlavního pořadu-projev vedoucího delegace ÚV KSČ
15:00Tobě, rodná strano! - hlavní pořad-vystoupily SPT z Plzně, Klatov, Karlových Varů, Domažlic, Trenčína, Mělníka, Postřekova, Znojma, Komárna, Konrádyho DM a DH PS na Sokolišti.
Konferovali: Zorka Jiráková a Václav Neužil
Režie: Miroslav Šmíd a Eva Rejšková
19:30Taneční veselice v sále OB Domažlice

Doprovodný program:

Výstavy:

40. výročí založení KSČ-krajská
40. výročí založení KSČ-okresní
Lidová tvorba družstva Chodovie